Odluka o dodatnom ispitnom roku u...

Dekan Tehničkog fakulteta u Puli Fakulteta dana 16. rujna 2021. godine donio je Odluku o dodatnom ispitnom roku u akademskoj godini 2020./2021. kojom se odobrava dodatni ispitni rok studentima TFPU-a za polaganje ispita na stručnom preddiplomskom studiju Proizvodno strojarstvo, sveučilišnom preddiplomskom studiju Računarstvo i sveučilišnom diplomskom studiju Strojarstvo.

Dodatni ispitni rok (pismeni i usmeni dio) za sve godine studija održat će se od 23. do 29. rujna 2021. uz, zbog prisutne pandemije, poštivanje preporuka Kriznog stožera i Uprave Sveučilišta.

Pravo prijave i izlaska na dodatni ispitni rok  imaju studenti koji studiraju u statusu redovitog studenta i studenti uz rad. Na dodatnom ispitnom roku se mogu prijaviti i polagati najviše dva ispita, a raspored dodatnog ispitnog roka bit će objavljen na Studomatu najkasnije do 21. rujna 2021. godine.